سیاست ما در مجموعه www.hrmvfx.com ارائه مطالب تخصصی و اجرای پک های آموزشی و دوره های تخصصی در حوزه سینمای دیجیتال می باشد. ما در این مجموعه با حضور اساتید مجرب و با تجربه سعی کردیم تا بتوانیم مطالب تخصصی را به صورت اصولی در اختیار علاقه مندان به این رشته ها قرار دهیم.

برای این منظور خدمات ما در سایت به چند بخش تقسیم می شود. در بخش دوره ها، معرفی دوره های تخصصی انجام شده و کاربران علاقه مند به هر دوره می توانند مسیر راه خود را به راحتی انتخاب کنند تا بدانند برای متخصص شده در هر مسیری باید چه تخصص هایی را به دست بیاورد. همچنین برای اجرای هر دوره دو سبک آموزشی شامل پک های آموزشی و برگزاری کلاس های آنلاین را در نظر گرفته ایم.

در پک های آموزشی که در سایت ارائه میشود، تمامی محصولات پشتیبانی مستقیم مدرس را به همراه دارد تا کاربر بتواند راحت تر مسیر مورد نظر را طی نموده و به نتیجه مورد نظرش برسد. اما دوره های آنلاین ما، در بستر Adobe Connect اجرا میشود و کلاس به صورت آنلاین و تعامل بین استاد و دانشجو برگزار می گردد.

همچنین به عنوان مکمل آموزشی در قسمت مقالات سایت سعی بر این شده که با قرار دادن مطالب و مقالات تخصصی کاربران بتوانند مطالب تخصصی را در کنار پکهای آموزشی و دوره های آنلاین فرا بگیرند تا راحت تر و سریع تر به نتیجه مورد نظر خودشان برسند.

تیم اجرایی HRM VFX

حمیدرضا منصف

مدیر آموزشگاه آنلاین

نازی نزدیک بین

مدیر آموزش و تولید محتوا

مدرسین آموزشگاه آنلاین

Teacher

حمیدرضا منصف

طراحی جلوه های بصری و موشن گرافیست متولد ۱۳۵۷ دارای مدارک: کارشناسی گرافیک (تصویر سازی) جلوه های ویژه بصری (مورد تایید وزارت علوم) Digital Film

مشخصات بیشتر >