سوالات پک های آموزشی

کلیه پک های آموزشی سایت، تحت نرم افزار Spot Player کار می کنند و این پلیر بر روی همه پلتفرم ها از قیبل ویندوز، مک ، اندروید و آی او اس قابل اجراست.

قفل پک ها به این صورت است که فقط بر روی یک سیستم قابل فعالسازی می باشد و در صورت داشتن نرم افزار رکوردر قابل اجرا نمی باشد و در صورت تغویض سیستم از طریق پشتیبانی سایت جهت انتقال قفل به سیستم جدید می توانید اقدام کنید.

با واحد پشتیبانی تماس گرفته و پس از درخواست، شماره سریال فعال شده بر روی سیستم قبلی غیر فعال شده و شماره سریال بر روی سیستم جدید فعال میگردد.

هر پک آموزشی تا ۶ ماه بعد از تاریخ خرید شامل پشتیبانی آموزشی بوده و دانشجو می تواند سوالات خود را از استاد مربوطه بپرسد و رفع اشکال کند.

سوالات دوره های آنلاین

کلاس های آنلاین در یک زمان مشخص استاد و دانشجو وارد سیستم شده و کلاس برگزار می گردد و دانشجو می تواند سوالات خود را در حین برگزاری کلاس از استاد بپرسد. اما پک های آموزشی به صورت فیلم های ضبط شده هستند و سرعت و ریتم یادگیری در اختیار خود دانشجو است.

معمولا تا دو هفته بعد از برگزاری هر جلسه فیلم های همان جلسه بر روی سرور باقی می ماند. این فیلم های قابل دانلود نیستند و دانشجو فقط قادر به تماشای آنها می باشد.

در کلاس آنلاین به غیر از صدا و تصویر استاد، صفحه کامپیوتر استاد نیز قابل رویت است و دانشجو می تواند به صورت صوتی (در صورت داشتن میکروفن) سوالات خود را از استاد بپرسد و یا در قسمت چت سوالات خود را تایپ نماید.

کلاس تحت نرم افزار Adobe Connect اجرا می شود و بر روی همه سیستم های عامل (مک و ویندوز) قابل اجراست.

مدرک صادر شده برای کلاس های آنلاین توسط یکی از آموزشگاه های معتبر و دارای مجوز از فنی و حرفه ای بوده و مانند مدرک تمامی آموزشکاه های دارای مجوز ، اعتبار فنی و حرفه ای را دارد و قابل ترجمه نیز می باشد.

در صورتی که سوال خود را پیدا نکردید، از طریق فرم زیر با ما در تماس باشید